Skirta tiems, kurie dalyvavo organizmo jauninimo programoje: tolimesnė ilgalaikė mityba

Norintiems galutinai pasveikti, rekomenduojama panašiai maitintis dar kelis mėnesius.

Žinoma, mitybą reiktų pritaikyti savo asmeninėms galimybėms: gal būt maitintis vieną ar keturis kartus per dieną  –  viskas priklauso nuo jūsų organizmo.

Geriausia  –  maitintis kuo rečiau. Idealu būtų  –  2 kartai per dieną, tačiau, per daug nekeičiant raciono, galite maitintis tiek kartų, kiek jums patogu.

Ilgainiui į racioną reiktų vėl “įsileisti” dalį angliavandenių, geriausia tų, kurie gaunami su daržovėmis ir sezoniniais vaisiais. Pradėkite vartoti burokėlius, morkas, moliūgus  –  šiose daržovėse pakankamai angliavandenių.

Valgykite bet kokias raugintas daržoves  –  tai labai naudinga.

Žinoma, sezono metu skanaukite vaisius  –  tačiau neperlenkite lazdos, nes juose tikrai nemažai cukraus.

Vaisius vartokite atsargiai: nevalgykite jų, kaip deserto, po normalaus valgymo, o taip pat neskanaukite jų prieš pat normalų valgymą. Geriausia, kad bet koks valgymas nuo vaisių ragavimo būtų “atitolęs” bent 2 valandas. Ar į vieną, ar į kitą pusę.

Nepamirškite, kad jūsų energetinis pagrindas ir toliau turėtų būti riebalai.

Dauguma, bandančių laikytis šios mitybos, ilgainiui pradeda vartoti vis daugiau baltymų ir mažina riebalų dalį racione. Tai  –  neteisinga. Draugaukite su riebalais, tik jų pagalba galutinai susitvarkysite visas sveikatos problemas. Žinoma, tolimesnės mitybos metu tiek daug riebalų, kiek vartojote dietos metu, nereikia, tačiau tai nereiškia, kad juos turėtumėte keisti vien baltymais. Geriau pradėkite vartoti daugiau daržovių.

Nepamirškite taisyklės: ryte valgote riebiau, vakare  –  “baltymingiau”.

 Vaisius ir kitus angliavandenius stenkitės suvartoti pirmoje dienos pusėje. Atminkite, kad žmogaus organizmas aktyvus tik pirmąją dienos dalį, po pietų jis pradeda “ramintis” ir ramybės apogėjų pasiekia vakare, tad, vėlyvu metu energija jam tikrai nereikalinga.

Kartais jus gali užpulti noras suvalgyti kažką “neteisingo”   –  pyragaitį, tortuką ar sukirsti kokį saldų pudingą. Leiskite sau tokius dalykus, kartais, žinoma. Ir tuo metu, kai valgote  –  nesinervinkite: jūs sau tai leidote, tad, reikia semtis tik pozityvių emocijų.

Jei einate į vakarėlį, kur bus daug vaišių bei alkoholio, jei tai ne per daug dažnai  –  džiaukitės tuo vakarėliu, valgykite ir gerkite tiek, kiek jums malonu. Jei jaučiate, kad perlenkėte lazdą, sekančią dieną iki pietų nieko nevalgykite, tenkinkitės tik įvairiais skysčiais  –  vandeniu, kava, arbata.

Namuose visada turėkite: sviesto bei alyvuogių aliejaus. Rekomenduotina turėti: kokoso aliejaus, lydyto sviesto, kiaulės ar paukščių taukų.

Riekė duonos su riebalu (sviestu, taukais)  –  visai normalus patiekalas, tačiau per daug nepiktnaudžiaukite duona  –  vienos riekės per dieną jums pilnai pakaks.

Šiltu metų laiku organizmas reikalauja mažiau energijos, todėl būtent tada galite mažinti riebalų kiekį racione, keisdami juos šviežiomis daržovėmis, grybais. Tačiau atminkite, kad bet kuri daržovė daug geriau įsisavinama, kai suvartojama kartu su riebalu.

Nesibaidykite alkoholio: 1  –  2 taurės sauso vyno per dieną  –  normalu. Bet ne daugiau. Atitinkamai  –  kitų alkoholinių gėrimų. Tačiau jei nevartojate, specialiai gerti tikrai neverta pradėti.

Atminkite, kad jums tikrai nereikia jokių papildų (L -carnitine ir Q10 – išimtys) ir vitaminų, viską galite gauti su maistu ir būdami gryname ore. Nepamirškite, kad nemažas dalis vitaminų sintetinama tik riebalų pagalba.

Analizuokite savo savijautą: jei suskaudo galvą ar skrandį, permąstykite, kas galėjo sukelti šiuos simptomus, darykite išvadas, pagal galimybes  –  tikrinkite jas. Ilgainiui teisinga mityba jums taps įprastu, kasdieniu dalyku, nesukeliančiu per daug minčių, nereikalaujančiu didelių apmąstymų.

Linkiu sveikatos!

Sveikatą tausojančių patiekalų galite rasti čia: patiekalai

Ši informacija skirta tik registruotiems vartotojams. Jei jūs esate registruotas, prisijunkite. Jei esate naujas - registruokitės.

Existing Users Log In
   
New User Registration
*Required field
Powered by WP-Members
Posted in Organizmo jauninimo programa and tagged , , .