Daržovių patiekalai dietos metu

Jei kiltų noras atsidėkoti:
Dėkojame už jūsų supratimą ir gerumą
Sezono metu valgykite agurkų – pomidorų salotas, gausiai pašlakstę alyvuogių aliejumi, paskaninę druska, juodaisiais pipirais, šlakeliu acto (balzamiko). 

II variantas: šviežių kopūstų salotos, taip pat paskanintos pipirais, druska, actu arba balzamiku,  bei gausiai sulietos alyvuogių aliejumi.

III variantas: agurkų – pomidorų – svogūnų (laiškų arba ropučių) salotos, paskanintos pipirais, druska, gausiai sulietos alyvuogių aliejumi. 

IV variantas: agurkų – pomidorų salotos su feta sūriu, paskanintos aukščiau minėtais prieskoniais ir gausiai sulietos alyvuogių aliejumi. 

V variantas: keptuvėje apkepintas kubeliais pjaustytas salieras su prieskoniais. Receptas: nedideliais kubeliais supjaustote salierą ir suberiate į keptuvę su pakaitintu alyvuogių aliejumi. Paskaninate druska. Kepate ant vidutinės ugnies, kol kubeliai suminkštės ir gražiai apskrus. Pabaigoje į keptuvę įdėkite smulkiai pjaustyto česnako, pašlakstykite actu arba balzamiku (saikingai), įdėkite indiško kario ir pakepkite kokias 2 minutes. 

VI variantas: tarkuotos morkos, paskanintos pakepintomis sezamų sėklomis, druska, šlakeliu juodojo sojos padažo ir šaukšteliu balzamiko, vienu šaukšteliu medaus ir gausiai pašlakstytos alyvuogių aliejumi. Labai tinka aštrios raudonos paprikos grūdeliai ar milteliai. 

VI variantas: rauginti kopūstai (geriausia šaltuoju metu), gausiai sulaistyti alyvuogių aliejumi. 

VII variantas: fermentuotos daržovės

Taip pat patiekalus galite ruošti iš ropių, pastarnokų, cukinijų, baklažanų ir kitų nekrakmolingų bei nesaldžių daržovių. Esmė, kad visi daržovių patiekalai būtų gana riebūs, o tam geriausiai tinka tyras alyvuogių aliejus. 

Daržoves galite valgyti žalias, keptas, troškintas. 

Daržovių kiekio neribokite, taip pat kartu su jomis turėtumėte suvartoti mažiausiai 2 valgomuosius šaukštus aliejaus. 

Jei pietų metu esate ne namuose, daržovių užkandžiui pasiruoškite iš anksto, ryte ar iš vakaro. 

Ši informacija skirta tik registruotiems vartotojams. Jei jūs esate registruotas, prisijunkite. Jei esate naujas - registruokitės.

Existing Users Log In
   
New User Registration
*Required field
Powered by WP-Members
Posted in Dieta.