8 diena

Jei kiltų noras atsidėkoti:
Dėkojame už jūsų supratimą ir gerumą
Kaip visada – galite improvizuoti, arba naudotis 3 dienos mitybos rekomendacijomis.

O štai rekomenduojami patiekalai:

Pusryčiai

Pusryčiams  – kepta kiaulienos šoninė su kiaušiniais ir daržovėmis.

Imame apie 100 – 150 g šoninės, 2 kiaušinius, nedidelį svogūną (ar dalį jo). 

Šoninė pakepinama, tada į keptuvę sumetamas pjaustytas svogūnas, kiek pakepinus, įmušami kiaušiniai (neplakti).

Prieskoniai tradiciniai: druska, pipiriukai.

Valgoma su didesniu kiekiu daržovių – pasirinktinai. Tinka visos raugintos daržovės (kopūstai, burokėliai, agurkai, paprikos), žalios daržovės – kopūstai, morkos, salotos, svogūnų laiškai, paprikos, agurkai, pomidorai ir kitokie valgomi žalumynai.  Troškintos – kopūstai, morkos, salieras, pastarnokas, kalafioras, briuselio kopūstai, paprikos, cukinijos.

Pietūs

Daržovių patiekalai (spauskite čia)

Vakarienė

Vakarienė: Balandėliai 2 vnt. Vienam balandėliui pagaminti reikės: 80 g kopūsto lapo ir 80 g kiaulienos faršo. Į faršą ryžių, kaip paprastai, nededame. Vietoj jų, kad suminkštintume faršą, dedame truputį tarkuoto kopūsto. Į vandenį, kuriame troškiname balandėlius, dedame 50 g grietinės, 50 g taukų ir 25 g pomidorų padažo. Taip iš karto pasigamina padažas balandėliams ir su tuo padažu valgome.

Patarimai: jei pusryčių ir vakarienės kiekiai jums per dideli – visko valgyti nebūtina. Jei pavalgius jaučiate, kad dar nepasisotinote, suvalgykite gabalėlį fermentinio sūrio, lašinukų, dešros.

Nepamirškite skysčių vartojimo taisyklių!

Pasiruošimai kitoms dienos

Namuose visada turėkite kiek daugiau kiaušinių, nes nėra geresnio maisto, kaip kiaušinis, tai – idealiai subalansuoti baltymai su riebalais ir lašeliu angliavandenių. Bet kada, neturėdami mano nurodytų produktų, galite valgyti ant riebalų ( taukų, sviesto, alyvuogių aliejaus, kokoso aliejaus) keptus kiaušinius.  Galima prieš kepant kiaušinius suplakti. Taip pat galite valgyti virtus kiaušinius, tačiau juos valgykite ne su duona, o su daržovėmis ir taukais, sūriu, truputėliu kokybiško majonezo.

Namuose turėkite pakankamą kiekį kiaulės taikų. Taip pat tinka, vištos, ančių, žąsų taukai, avių lajus. Ir, žinoma, privalote turėti geriausio alyvuogių aliejaus.

Jeigu negalite be užkandžiavimų, “prispyrus” norui, išgerkite puodelį karšto vandens su ištirpintu jame šaukšteliu sviesto bei pagal skonį pagardintu druska. 

Dėmesio: rytoj – iškrovos diena, galėsite valgyti ir gerti viską, ką tik pageidaujate!

 

Ši informacija skirta tik registruotiems vartotojams. Jei jūs esate registruotas, prisijunkite. Jei esate naujas - registruokitės.

Existing Users Log In
   
New User Registration
*Required field
Powered by WP-Members
Posted in Dieta.