7 diena

Jei kiltų noras atsidėkoti:
Dėkojame už jūsų supratimą ir gerumą
Suprasdami mitybos principą galite improvizuoti.

Principo esmė: ryte reikia valgyti riebiausiai, per pietus – daržovės su aliejumi, vakare riebalų kiek mažiau, o baltymų – kiek daugiau.

Jei neturite laiko gaminti, visada galite naudotis  3 dienos mitybos rekomendacijomis.

O štai rekomenduojami patiekalai:

Pusryčiai

Ypatingi šaltibarščiai. Išverdate 3 – 4 kiaušinius, supjaustote juos ir sudedate į lėkštę. Įberiate druskos, patarkuojate šviežio agurko (galima papjaustyti marinuoto), jei turite – įberiate krapų, pasūdote. Įdedate smulkiai pjaustytą česnako skiltelę ir viską užpilate kefyru. Jei pavalgius jaučiasi alkis – suvalgykite gabalėlį fermentinio sūrio, lašinukų ar kitokios riebios mėsos.

Pietūs

Daržovių patiekalai (spauskite čia)

Vakarienė

Vakarienei – sriuba

mums reikės:

250 ml daržovių nuoviro arba paprasto vandens;

50 g taukų arba sviesto;

1 svogūno;

cukinijos arba saliero;

150 g pievagrybių;

100 ml riebios grietinės;

druskos, pipirų  – pagal skonį.

Keptuvėje ant riebalų pasikepame smulkiai pjaustytą svogūną, po minutėlės įmetame smulkiai pjaustytus grybus. Kai viskas gražiai apskrunda – suverčiame į puodą su skysčiu. Supjaustome turimas daržoves (kokias pasisekė gauti) – sumetame į verdantį puodą. Po 15 minučių nukeliame nuo ugnies ir supilame grietinę – gerai išmaišome.

Patarimai: jei pusryčių ir vakarienės kiekiai jums per dideli – visko valgyti nebūtina. Jei pavalgius jaučiate, kad dar nepasisotinote, suvalgykite gabalėlį fermentinio sūrio, lašinukų, dešros.

Nepamirškite skysčių vartojimo taisyklių!

Pasiruošimai kitoms dienos

Namuose visada turėkite kiek daugiau kiaušinių, nes nėra geresnio maisto, kaip kiaušinis, tai – idealiai subalansuoti baltymai su riebalais ir lašeliu angliavandenių. Bet kada, neturėdami mano nurodytų produktų, galite valgyti ant riebalų ( taukų, sviesto, alyvuogių aliejaus, kokoso aliejaus) keptus kiaušinius.  Galima prieš kepant kiaušinius suplakti. Taip pat galite valgyti virtus kiaušinius, tačiau juos valgykite ne su duona, o su daržovėmis ir taukais, sūriu, truputėliu kokybiško majonezo.

Namuose turėkite pakankamą kiekį kiaulės taikų. Taip pat tinka, vištos, ančių, žąsų taukai, avių lajus. Ir, žinoma, privalote turėti geriausio alyvuogių aliejaus.

Jeigu negalite be užkandžiavimų, “prispyrus” norui, išgerkite puodelį karšto vandens su ištirpintu jame šaukšteliu sviesto bei pagal skonį pagardintu druska. 

Ši informacija skirta tik registruotiems vartotojams. Jei jūs esate registruotas, prisijunkite. Jei esate naujas - registruokitės.

Existing Users Log In
   
New User Registration
*Required field
Powered by WP-Members
Posted in Dieta.