6 diena

Jei kiltų noras atsidėkoti:
Dėkojame už jūsų supratimą ir gerumą
Suprasdami mitybos principą galite improvizuoti.

Principo esmė: ryte reikia valgyti riebiausiai, per pietus – daržovės su aliejumi,  vakare – riebalų kiek mažiau, o baltymų – kiek daugiau.

Pasikartosiu – jei nenorite gaminti patiekalų, drąsiai naudokitės 3 dienos mitybos rekomendacijomis.

O štai rekomenduojami patiekalai:

Pusryčiai

Šiandien pusryčiams – šaltiena. Valgykite ją su visais riebalais, kurie “išsimuša” indo paviršiuje, šaltienai sustingus. Valgykite iki soties. Naudokite krienus.

Valgoma su didesniu kiekiu daržovių – pasirinktinai. Tinka visos raugintos daržovės (kopūstai, burokėliai, agurkai, paprikos), žalios daržovės – kopūstai, morkos, salotos, svogūnų laiškai, paprikos, agurkai, pomidorai ir kitokie valgomi žalumynai.  

Pietūs

Daržovių patiekalai (spauskite čia)

Vakarienė

Vakarienei pasigaminkite tuno salotų. Jų gamybai reikės:

2 kiaušinių;

1 agurko;

1 pomidoro;

nedidelio svogūno;

indelio tuno konservų. Geriausia – savo sultyse;

truputėlio balzamiko;

alyvuogių aliejaus;

druskos ir pipirų – pagal skonį.

Kiaušinius verdate iki tiek, kad trynys sukietėtų. Į lėkštę sudedate pjaustytus agurkus bei pomidorus, smulkiai kapotą svogūną. Iš viršaus užverčiate visą indelį (apie 125 g) tuno. Jei tunas ne alyvuogių aliejuje, visas salotas pašlakstote 3 šaukštais alyvuogių aliejaus. Pašlakštote balzamiku (pagal skonį), įberiate druskos bei pamalate juodųjų pipirų. Sudedate stambiai supjaustytus kiaušinius (užtenka perpjauti per pusę, ar į keturias dalis).

Valgoma su didesniu kiekiu daržovių. Tinka visos raugintos daržovės (kopūstai, burokėliai, agurkai, paprikos), žalios daržovės – kopūstai, morkos, salotos, svogūnų laiškai, paprikos, agurkai, pomidorai ir kitokie valgomi žalumynai. 

Patarimai: jei pusryčių ir vakarienės kiekiai jums per dideli – visko valgyti nebūtina. Jei pavalgius jaučiate, kad dar nepasisotinote, suvalgykite gabalėlį fermentinio sūrio, lašinukų, dešros.

Nepamirškite skysčių vartojimo taisyklių!

Pasiruošimai kitoms dienos

Namuose visada turėkite kiek daugiau kiaušinių, nes nėra geresnio maisto, kaip kiaušinis, tai – idealiai subalansuoti baltymai su riebalais ir lašeliu angliavandenių. Bet kada, neturėdami mano nurodytų produktų, galite valgyti ant riebalų ( taukų, sviesto, alyvuogių aliejaus, kokoso aliejaus) keptus kiaušinius.  Galima prieš kepant kiaušinius suplakti. Taip pat galite valgyti virtus kiaušinius, tačiau juos valgykite ne su duona, o su daržovėmis ir taukais, sūriu, truputėliu kokybiško majonezo.

Namuose turėkite pakankamą kiekį kiaulės taikų. Taip pat tinka, vištos, ančių, žąsų taukai, avių lajus. Ir, žinoma, privalote turėti geriausio alyvuogių aliejaus.

Jeigu negalite be užkandžiavimų, “prispyrus” norui, išgerkite puodelį karšto vandens su ištirpintu jame šaukšteliu sviesto bei pagal skonį pagardintu druska. 

Ši informacija skirta tik registruotiems vartotojams. Jei jūs esate registruotas, prisijunkite. Jei esate naujas - registruokitės.

Existing Users Log In
   
New User Registration
*Required field
Powered by WP-Members
Posted in Dieta.