4 diena

Jei kiltų noras atsidėkoti:
Dėkojame už jūsų supratimą ir gerumą
Ši diena mažai kuo skiriasi nuo vakarykštės: valgoma tris kartus per dieną.

Pusryčiai – riebesni.

Pietūs – daržovės su alyvuogių aliejumi.

Vakarienė – kiek daugiau baltymo, bet taip pat rieboka.

Jeigu jums tinka, galite visas dienas, iki 8 (imtinai) maitintis taip pat, kaip trečiąją dieną

Pusryčiai 

Trys – keturi virti kiaušiniai. Valgomi su agurku (šviežiu, marinuotu), šaukšteliu majonezo, šaukštu jūsų pasirinkto riebalo . Reikia, kad suvalgytumėte bent 30 g riebalo. Labai tinka sviestas. Jei pasiseks suvalgyti daugiau – tai tik į pliusą.

Jei pavalgius jaučiamas alkis, galima užvalgyti riebaus fermentinio sūrio, atsigerti rūgusio pieno, jefyro, jogurto,  užkąsti gabalėliu lašinukų ar kitokios mėsos.

Pietūs

Daržovių patiekalai (spauskite čia)

Vakarienė

Vištų skrandeliai. Kelias valandas prieš vakarienę, ar net iš vakaro  100 g vištų skrandelių dubenėlyje užpilame trupučiu vandens su actu, kad pasimarinuotų. Ruošdami vakarienę skrandelius nuplauname, smulkiai supjaustome ir sudedame į nedidelį puodą. Įpilame truputį vandens, įdedame 25 g taukų, 80 g grietinės, 40 g susmulkinto svogūno ir troškiname, kol suminkštės.

Valgoma su didesniu kiekiu daržovių – pasirinktinai. Tinka visos raugintos daržovės (kopūstai, burokėliai, agurkai, paprikos), žalios daržovės – kopūstai, morkos, salotos, svogūnų laiškai, paprikos, agurkai, pomidorai ir kitokie valgomi žalumynai.  Troškintos – kopūstai, morkos, salieras, pastarnokas, kalafioras, briuselio kopūstai, paprikos, cukinijos.

Negalima valgyti bulvių, dietos metu venkite burokėlių bei moliūgų (po dietos juos vartokite drąsiai)

Nepamirškite skysčių vartojimo taisyklių!

Pasiruošimai kitoms dienos

Namuose visada turėkite kiek daugiau kiaušinių, nes nėra geresnio maisto, kaip kiaušinis, tai – idealiai subalansuoti baltymai su riebalais ir lašeliu angliavandenių. Bet kada, neturėdami mano nurodytų produktų, galite valgyti ant riebalų ( taukų, sviesto, alyvuogių aliejaus, kokoso aliejaus) keptus kiaušinius.  Galima prieš kepant kiaušinius suplakti. Taip pat galite valgyti virtus kiaušinius, tačiau juos valgykite ne su duona, o su daržovėmis ir taukais, sūriu, truputėliu kokybiško majonezo.

Namuose turėkite pakankamą kiekį kiaulės taikų. Taip pat tinka, vištos, ančių, žąsų taukai, avių lajus. Ir, žinoma, privalote turėti geriausio alyvuogių aliejaus.

Jeigu negalite be užkandžiavimų, “prispyrus” norui, išgerkite puodelį karšto vandens su ištirpintu jame šaukšteliu sviesto bei pagal skonį pagardintu druska. 

Ši informacija skirta tik registruotiems vartotojams. Jei jūs esate registruotas, prisijunkite. Jei esate naujas - registruokitės.

Existing Users Log In
   
New User Registration
*Required field
Powered by WP-Members
Posted in Dieta.