10 diena

Jei kiltų noras atsidėkoti:
Dėkojame už jūsų supratimą ir gerumą
Pusryčiai

Naudokite bet kurį jums nuo 3 iki 8 dienos patinkantį pusryčių receptą.

Pietūs

Daržovių patiekalai (spauskite čia)

Vakarienė

Naudokite bet kurį jums nuo trečios iki 8 dienos patinkantį vakarienės receptą.

3 diena

4 diena

5 diena

6 diena

7 diena

8 diena

Vieną dieną būtinai valgykite žuvies salotas.

Patarimai: jei pusryčių ir vakarienės kiekiai jums per dideli – visko valgyti nebūtina. Jei pavalgius jaučiate, kad dar nepasisotinote, suvalgykite gabalėlį fermentinio sūrio, lašinukų, dešros.

Namuose visada turėkite kiek daugiau kiaušinių, nes nėra geresnio maisto, kaip kiaušinis, tai – idealiai subalansuoti baltymai su riebalais ir lašeliu angliavandenių. Bet kada, neturėdami mano nurodytų produktų, galite valgyti ant riebalų ( taukų, sviesto, alyvuogių aliejaus, kokoso aliejaus) keptus kiaušinius.  Galima prieš kepant kiaušinius suplakti. Taip pat galite valgyti virtus kiaušinius, tačiau juos valgykite ne su duona, o su daržovėmis ir taukais, sūriu, truputėliu kokybiško majonezo.

Namuose turėkite pakankamą kiekį kiaulės taikų. Taip pat tinka, vištos, ančių, žąsų taukai, avių lajus. Ir, žinoma, privalote turėti geriausio alyvuogių aliejaus.

Jeigu negalite be užkandžiavimų, “prispyrus” norui, išgerkite puodelį karšto vandens su ištirpintu jame šaukšteliu sviesto bei pagal skonį pagardintu druska. 

 

Ši informacija skirta tik registruotiems vartotojams. Jei jūs esate registruotas, prisijunkite. Jei esate naujas - registruokitės.

Existing Users Log In
   
New User Registration
*Required field
Powered by WP-Members
Posted in Dieta.